Leonardo mobilitás projekt

Iskolánk speciális szakiskolai tanulói már több alkalommal vettek részt 3 hetes, külföldi szakmai gyakorlaton a Leonardo mobilitási projekt keretében. 2013 júliusa és 2015 májusa között 18 fiatal szerzett szakmai tapasztalatot szakoktatóik vezetésével.

2014 tavaszán a lengyelországi Sorkwityben 6 szakiskolás/festő, parkgondozó, takarító/ bővítette ta-pasztalatait, szerzett új ismereteket. 2014 őszén és 2015 tavaszán 6-6 tanuló Erdélyben töltött 3 hetet, ahol a festők egy csodálatos Székely-kapu felújításában segédkeztek, a takarítók egy lakásotthon kom-fortosabbá tételéhez nyújtottak segítséget, a parkgondozók az udvart és a virágágyásokat szépítették meg.

Tanulóink és szakoktatóink kellemes élményekkel, munkatapasztalatokkal gazdagodva tértek haza.